Náprava nejen ADHD

AVS přístroj pro ADHD

Příčiny ADHD jsou biologické, jedná se o zpomalený nebo nerovnoměrný vývoj mozku dítěte. AVS metoda je velmi účinná, protože působí přímo na mozek, na centrum problémů. Používání přístroje AVS urychluje vývoj mozku a problémy ADHD napravuje několika způsoby – působí komplexně, přirozeně a intenzivně: Mění spektrum mozkových vln Stimuluje vznik potřebných mozkových vln (beta1) a snižuje nevhodné úrovně mozkových vln (theta). Zlepšuje spojení mezi hemisférami AVS stimulace aktivuje málo propojené oblasti mozku, zejména mozkové hemisféry. Prokrvuje mozek Světelná a zvuková stimulace aktivuje činnost mozku, resp. jeho méně rozvinutých oblastí (například levou hemisféru v čelním laloku). Zvyšuje úroveň chybějících hormonů Uváděním mozku do různých hladin vědomí stimuluje tvorbu příslušných hormonů, zejména serotoninu, beta-endorfinů a dopaminu. Celkově AVS přístroj zlepšuje činnost mozku, a to samozřejmě i u zdravých dětí – zlepšuje kognitivní schopnosti a paměť. Urychluje přirozenou cestou dozrávání mozku. Navíc eliminuje jeho případný psychický disbalanc – výborně relaxuje, zlepšuje kvalitu spánku a snižuje úzkostné a depresivní stavy. Zmírňuje i přidružené symptomatické projevy, jako je labilní emocionalita, snížené sebevědomí či nutkavé chování.

Náprava nejen ADHD

Trénink s psychowalkmanem a Sadou speciálně vyvinutých programů je určená pro nápravu ADHD, poruch pozornosti, chování a symptomů souvisejících s ADHD.

Konkrétně se jedná o tréninkový program pro nápravu ADHD (poruchy pozornosti s hyperaktivitou / hypoaktivitou), ADD (poruchy pozornosti) a poruchy školních dovedností, jako je dyslexie či dysgrafie. Dále trénink obsahuje programy pro další symptomatické okruhy ADHD, jako je zvýšená úzkost, depresivní chování, snížené sebevědomí, afektivita, impulzivita, nestabilní emocionalita a programy pro obecné zlepšení učení (zlepšení paměti, fixování učení či zvýšení matematických schopností).

Relaxační masáž pro ADHD děti

Jedná se o velmi jemnou masáž s aromaterapií v oblasti bederní páteře pro posílení ledvin, které souvisí s emocionální stránkou dítěte. Masáž se provádí i v oblasti šije a spánků pro posílení empatie. Díky této speciální terapii je dítě schopno rychle zchladit svůj vnitřní žár a mozek vytváří hormony vyvolávající báječné pocity. Délka relaxační masáže je 45min.

Cena 900 Kč

  • Sdílejte

Otevírací hodiny

  • PO - PÁ : 8:00 - 16:00
  • SO - NE : Zavřeno

Rezervace

Osobní údaje